KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN
RIZA METNİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Yolaltı Köyü Köyün Kendisi Mahallesi 15 Temmuz Sokak Sanayi Sitesi No:1/C Merkez/BAYBURT adresinde Baykovan Gıda Tarım İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. (“Baykovan” veya “Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

Kanun’un 5/2 ile 6/3 maddesinde yer alan kişisel veri işleme şartlarının karşılanamadığı aşağıdaki durumlar için Baykovan tarafından kişisel verilerin işlenebilmesi için müşterilerin açık rızasının alınması gerekmektedir. Açık rıza gerektirmeyen süreçlere ilişkin olarak Aydınlatma Metni kapsamında veri işleme faaliyetleri sürdürülmekte olup açık rıza gerektiren süreçlerde de Aydınlatma Metni’nde belirtilen temel prensiplere uygun veri işlenmektedir.

 

Bu kapsamda müşterilerin kişisel verileri, Baykovan Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına İlişkin Politikası’nda belirtilen amaçlarla ve buradaki usule uygun olarak işlenmektedir. Buna göre kişisel veriler; müşterilere yönelik kampanyaların oluşturulması, Baykovan iş ortakları tarafından Baykovan müşterilerine Baykovan’da kullanabilecekleri özel fırsatların sunulması, Müşteri hareketlerinin takip edilerek kullanıcı deneyimini arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi, Baykovan’a ait internet sitesi işleyişinin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, pazar araştırmaları, müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve icrası amaçları da dahil olmak üzere genel anlamda Baykovan’nın ürün ve/veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, Baykovan’ın sunduğu ürün ve/veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/veya arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası kapsamında Müşteri’nin vereceği onayı doğrultusunda işlenebilecek ve bu amaçlara yönelik olarak Aydınlatma Metni’nde belirtilen taraflarla paylaşılabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR